Menu Close

KURUMSAL

“10 yıldır Trivaas Banyo Yapı Sistemleri”

Trivaas Banyo  estetik , kaliteli ve birbirinden farklı tasarımlarıyla sektöründe 10 yıldır üretimine  devam etmektedir.Modern banyo yapı ürünlerini şekillendiren yeni tasarımların öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Trivaas Banyo Yapı, 2010 senesinde kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları , iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi banyo tasarımlarını bünyesinde barındıran Trivaas Banyo Yapı, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Trivaas Banyo  Yapı , ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır.Trivaas Banyo Yapı’nın yönetim yaklaşımı, tüm topluluğun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. 

Trivaas Banyo Yapı , sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi calışmaktadır. Şirketin sosyal sorumluluk projeleri toplumun devamlı ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.

Hayata geçirdiği tüm kurumsal toplumsal sorumluluk ve sponsorluk projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Trivaas Banyo Yapı, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.Türkiye’de banyo sektöründe değişimin öncüleri arasında yer edinen Trivaas Banyo Yapı, haiz olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Trivaas Banyo Yapı standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

×